Znamy listę tegorocznych laureatów stypendiów Programu "Równe Szanse"
2022-10-11
Serdecznie gartulujemy uczniom, którzy otrzymają stypenium na rok szkolny 2022/2023!!!
Pełna lista nagrodzonych dostępna jest poniżej.
I. Stypendium dla ucznia szkoły ponadpodstawowej w wysokości 1500 zł otrzymali:
- Rafał Czajka (Stara Wieś), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju, ufundowane przez firmę AMBRA S.A.; - Hubert Bzdyra (Biłgoraj), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju, ufundowane przez Panią Sabine Kloss Tullius; - Łukasz Dudek (Lipiny Górne Lewki), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MOSTOSTAL-MET Sp. z o.o.;
- Łucja Goławska (Wola Obszańska),I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ
w Biłgoraju ufundowane przez firmę MODEL OPAKOWANIA Sp. z o.o.; - Gabriel Otulak (Biłgoraj), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MODEL OPAKOWANIA Sp. z o.o.; - Wiktoria Kaziród (Wola Radzięcka), Zespół Szkół Budowlanych
i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MODEL OPAKOWANIA Sp. z o.o.; - Julia Wiktoria Wurszt (Dorbozy), Zespół Szkół Budowlanych
i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”; - Jeremiasz Osuch (Majdan Nowy), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”; - Zuzanna Fryc (Szopowe), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
- Roksana Bździuch (Aleksandrów), Zespół Szkół Zawodowych
i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez Adama Balickiego; - Emilia Zielińska (Tereszpol-Zygmunty), I I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane przez Pana Andrzeja Szarlipa Starostę Biłgorasjkiego;
- Otylia Kobielarz (Ciosmy), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane przez Pana Andrzeja Szarlipa Starostę Biłgorasjkiego;
- Maciej Karkut (Biłgoraj), Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
w Biłgoraju, ufundowane przez Państwa Hannę i Jana Karwowskich; - Kinga Jaskowska (Zamch), ), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane przez nauczycieli I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju;
- Magdalena Golec (Chrzanów), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ
w Biłgoraju, ufundowane przez Panią Monikę Weymann.
II. Stypendium dla ucznia szkoły ponadpodstawowej ufundowane przez Fundusz Stypendialny ATOŚ w wysokości 1.000 zł otrzymała:
Zuzanna Sokal (Gózd), Zespół Szkół Leśnych im. Polskiego Towarzystwa Leśnego
w Biłgoraju.
III. Stypendium dla ucznia szkoły podstawowej w wysokości 750 zł otrzymali:
- Karolina Luchowska (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. Jana Twardowskiego, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
- Rafał Lewkowicz (Wola Kulońska),Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
- Sebastian Petlak (Biszcza), Szkoła Podstawowa im. Jana Hetmana Zamoyskiego w Bukowinie, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
- Judyta Krasowska (Luchów Górny), Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
- Emilia Lipka (Tarnogród), Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
- Jakub Mazurek (Tarnogród), Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
- Alicja Borek (Tarnogród), Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
- Julita Rój (Wola Różaniecka), Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
- Wiktoria Weronika Wołoszyn (Zamch), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu, ufundowane przez Państwa Dominikę i Macieja Kozarzewskich;
- Magdalena Dziura (Obsza),Szkoła Podstawowa w Obszy, ufundowane przez Państwa Dominikę i Macieja Kozarzewskich;
- Rafał Grzyb (Obsza), Szkoła Podstawowa w Obszy, ufundowane przez firmę POLSKIE JAGODY Sp. z o.o.;
- Julia Pietryszak (Łukowa), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łukowej, ufundowane przez firmę POLSKIE JAGODY Sp. z o.o.;
- Julia Plizga (Okrągłe), Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, ufundowane przez Panią Maję Jeżewską;
- Eryk Łoński (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, ufundowane przez anonimowego darczyńcę;
- Gabriela Kuranty (Sól), Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Mieczysława Pasiaka w Soli, ufundowane przez Agatę Granda;
- Aleksandra Dyniec (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. Jana Twardowskiego, ufundowane przez anonimowego darczyńcę;
- Wojciech Góra (Sochy), Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
- Adam Minkiewicz (Zwierzyniec), Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”.
IV. Stypendium dla ucznia szkoły podstawowej ufundowane przez Fundusz im. Karoliny Adamcowej w wysokości 800 zł otrzymali:
- Izabela Bździuch (Łukowa), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
w Łukowej. - Klaudia Grzebiennik (Łukowa), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
w Łukowej. - Miłosz Kowalik (Łukowa), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
w Łukowej.
V. Stypendium ufundowane przez Pana prof. Janusza Solskiego w wysokości 5.000zł
otrzymał Maciej Szeptuch (Tereszpol), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju.
VI. Stypendium ufundowane przez Laboratorium Psychoedukacji Pani Zofii Milskiej-Wrzosińskiej w wysokości 2.400zł otrzymali:
1. Filip Wróbel (Łazory), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju.
2. Ewa Magdalena Larwa (Biłgoraj), ), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju.
VII. Stypendium ufundowane przez KARKO w wysokości 3.000 zł otrzymały:
1.Zuzanna Niemiec (Biłgoraj), Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
w Biłgoraju;
2.Olena Lysenko (Biłgoraj), Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
w Biłgoraju.