Organizacja Pożytku Publicznego KRS 00000 82324

Fundacja na Facebooku

Wesprzyj nas - PayU

2022-10-11

Serdecznie gartulujemy uczniom, którzy otrzymają stypenium na rok szkolny 2022/2023!!!

Pełna lista nagrodzonych dostępna jest poniżej.

I. Stypendium dla ucznia szkoły ponadpodstawowej w wysokości 1500 zł otrzymali:

  1. Rafał Czajka (Stara Wieś), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
    w Biłgoraju, ufundowane przez firmę AMBRA S.A.;
  2. Hubert Bzdyra (Biłgoraj), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
    w Biłgoraju, ufundowane przez Panią Sabine Kloss Tullius;
  3. Łukasz Dudek (Lipiny Górne Lewki), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MOSTOSTAL-MET Sp. z o.o.;
  4. Łucja Goławska (Wola Obszańska),I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ
    w Biłgoraju ufundowane przez firmę MODEL OPAKOWANIA Sp. z o.o.;
  5. Gabriel Otulak (Biłgoraj), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
    w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MODEL OPAKOWANIA Sp. z o.o.;
  6. Wiktoria Kaziród (Wola Radzięcka), Zespół Szkół Budowlanych
    i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MODEL OPAKOWANIA Sp. z o.o.;
  7. Julia Wiktoria Wurszt (Dorbozy), Zespół Szkół Budowlanych
    i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
  8. Jeremiasz Osuch (Majdan Nowy), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
    w Biłgoraju, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
  9. Zuzanna Fryc (Szopowe), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
  10. Roksana Bździuch (Aleksandrów), Zespół Szkół Zawodowych
    i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez Adama Balickiego;
  11. Emilia Zielińska (Tereszpol-Zygmunty), I I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane przez Pana Andrzeja Szarlipa Starostę Biłgorasjkiego;
  12. Otylia Kobielarz (Ciosmy), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane przez Pana Andrzeja Szarlipa Starostę Biłgorasjkiego;
  13. Maciej Karkut (Biłgoraj), Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
    w Biłgoraju, ufundowane przez Państwa Hannę i Jana Karwowskich;
  14. Kinga Jaskowska (Zamch), ), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane przez nauczycieli I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju;
  15. Magdalena Golec (Chrzanów), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ
    w Biłgoraju, ufundowane przez Panią Monikę Weymann.

II. Stypendium dla ucznia szkoły ponadpodstawowej ufundowane przez Fundusz Stypendialny ATOŚ w wysokości 1.000 zł otrzymała:

Zuzanna Sokal (Gózd), Zespół Szkół Leśnych im. Polskiego Towarzystwa Leśnego
w Biłgoraju.

III.    Stypendium dla ucznia szkoły podstawowej w wysokości 750 zł otrzymali:

  1. Karolina Luchowska (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. Jana Twardowskiego, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
  2. Rafał Lewkowicz (Wola Kulońska),Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
  3. Sebastian Petlak (Biszcza), Szkoła Podstawowa im. Jana Hetmana Zamoyskiego w Bukowinie, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
  4. Judyta Krasowska (Luchów Górny), Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
  5. Emilia Lipka (Tarnogród), Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
  6. Jakub Mazurek (Tarnogród), Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
  7. Alicja Borek (Tarnogród), Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
  8. Julita Rój (Wola Różaniecka), Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
  9. Wiktoria Weronika Wołoszyn (Zamch), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu, ufundowane przez Państwa Dominikę i Macieja Kozarzewskich;
  10. Magdalena Dziura (Obsza),Szkoła Podstawowa w Obszy, ufundowane przez Państwa Dominikę i Macieja Kozarzewskich;
  11. Rafał Grzyb (Obsza), Szkoła Podstawowa w Obszy, ufundowane przez firmę POLSKIE JAGODY Sp. z o.o.;
  12. Julia Pietryszak (Łukowa), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łukowej, ufundowane przez firmę POLSKIE JAGODY Sp. z o.o.;
  13. Julia Plizga (Okrągłe), Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, ufundowane przez Panią Maję Jeżewską;
  14. Eryk Łoński (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, ufundowane przez anonimowego darczyńcę;
  15. Gabriela Kuranty (Sól), Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Mieczysława Pasiaka w Soli, ufundowane przez Agatę Granda;
  16. Aleksandra Dyniec (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. Jana Twardowskiego, ufundowane przez anonimowego darczyńcę;
  17. Wojciech Góra (Sochy), Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”;
  18. Adam Minkiewicz (Zwierzyniec), Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu, ufundowane ze zbiórki „Mikołajkowej na stypendia”.

IV.       Stypendium dla ucznia szkoły podstawowej ufundowane przez Fundusz  im. Karoliny Adamcowej w wysokości 800 zł otrzymali:

  1. Izabela Bździuch (Łukowa), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
    w Łukowej.
  2. Klaudia Grzebiennik (Łukowa), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
    w Łukowej.
  3. Miłosz Kowalik (Łukowa), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
    w Łukowej.

V.  Stypendium ufundowane przez Pana prof. Janusza Solskiego w wysokości 5.000zł
           otrzymał Maciej Szeptuch (Tereszpol), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju.

VI.  Stypendium ufundowane przez Laboratorium Psychoedukacji Pani Zofii Milskiej-Wrzosińskiej w wysokości 2.400zł otrzymali:

                         

1. Filip Wróbel (Łazory), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju.

2. Ewa Magdalena Larwa (Biłgoraj), ), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju.

VII. Stypendium ufundowane przez KARKO w wysokości 3.000 zł otrzymały:

1.Zuzanna Niemiec (Biłgoraj), Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
   w Biłgoraju;

2.Olena Lysenko (Biłgoraj), Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
   w Biłgoraju.

 

 

  • Znamy listę tegorocznych laureatów stypendiów Programu "Równe Szanse"
  • Znamy listę tegorocznych laureatów stypendiów Programu "Równe Szanse"
  • Znamy listę tegorocznych laureatów stypendiów Programu "Równe Szanse"

» powrót

©2022 FLZB, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners