Organizacja Pożytku Publicznego KRS 00000 82324

Fundacja na Facebooku

Wesprzyj nas - PayU

Ogłoszenie konkursu

Marzenia są siłą napędowa naszego życia, pozwalają złapać wiatr w żagle i rozwinąć skrzydła. W przypadku młodych ludzi w naturalny sposób mogą stać się sposobem na życie. Do nich adresujemy konkurs WyMODELuj Swoje Marzenia.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Matthew A. Killingswortha i Daniela T. Gilberta z Uniwersytetu Harvarda ludzkie myśli uciekają w stronę fantazji nieustannie. Jednak to nie one gwarantują dobry humor marzycielom. Tym, co przynosi satysfakcję i dobre samopoczucie jest podjęcie  działania.   
Takim krokiem ku realizacji pasji może stać się udział w konkursie WyMODELuj Swoje Marzenia, który ogłaszamy już po raz 9.
 
Konkurs skierowany jest do uczniów i studentów, w którym:
- Nie będziemy pytać czy odrabiasz lekcje, ale spytamy czy masz pasję, która pochłania Cię całkowicie;
- Nie będziemy pytać jaką masz średnią, ale zapytamy co robisz dla społeczności lokalnej;
- Nie będziemy pytać czy plan biznesowy, ale czy spełnienie tego marzenia wpłynie na Twoje całe życie.   
 
Co trzeba zrobić? Po pierwsze: wypełnić odpowiedni formularz. Znajdziesz go tutaj:  https://formularze.flzb.lbl.pl/3/40/wniosek
 
We wniosku opisz swoją pasję oraz pomysł na to, jak ją rozwiniesz dzięki dofinansowaniu. Napisz także, dlaczego to właśnie Twoje marzenie jest warte dofinansowania, być może z Twoich umiejętności będzie mogło skorzystać szersze grono odbiorców?
Na Wasze pomysły czekamy do 20 kwietnia 2022. Jedna osoba może złożyć klika wniosków, zwycięstwo w konkursie, gwarantuje realizację jednego z nich.
Drugi etap konkursu, to przekonanie Komisji Konkursowej do sfinansowania właśnie Twojego pomysłu. Możesz to zrobić za pomocą prezentacji, autorskiego występu, filmu.
Ze względu na sytuację pandemiczną w tym roku przesłuchania odbędą się w formie zdalnej.
Poza zdobyciem grantu, niektórzy z laureatów, mogą dostać szansę na realizację swojego pierwszego zlecenia i zdobycie profesjonalnego doświadczenia zawodowego we współpracy z Model Opakowania Sp. z o.o.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie od 14 do 26 roku życia zameldowani lub uczący się na terenie powiatu biłgorajskiego.

©2023 FLZB, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners