Organizacja Pożytku Publicznego KRS 00000 82324

Fundacja na Facebooku

Wesprzyj nas - PayU

Ogłoszenie konkursu

To wyjątkowa okazja aby otrzymać wsparcie na rozwój swojej pasji. Programujesz? Fotografujesz? Grasz na instrumentach? Masz związane z tym marzenia do których realizacji potrzebujesz wsparcia finansowego? Zgłoś się! Dla nas nie znaczenia jaką masz średnią, ale czy masz pomysł na siebie, czy działasz w lokalnej społeczności i czy spełnienie tego marzenia jest tym do czego dążysz ze wszystkich sił! Nabór przedłużamy do 30 kwietnia 2023r.

Co trzeba zrobić? Po pierwsze: wypełnić odpowiedni formularz. Znajdziesz go tutaj: https://formularze.flzb.lbl.pl/3/40/wniosek

We wniosku opisz swoją pasję oraz pomysł na to, jak ją rozwiniesz dzięki dofinansowaniu. Napisz także, dlaczego to właśnie Twoje marzenie jest warte dofinansowania, być może z Twoich umiejętności będzie mogło skorzystać szersze grono odbiorców?

Na Wasze pomysły czekamy do 2 kwietnia 2024r.. Jedna osoba może złożyć klika wniosków, zwycięstwo w konkursie, gwarantuje realizację jednego z nich. Minimalna wartość projektu to 1 000 zł.

Drugi etap konkursu, to przekonanie Komisji Konkursowej do sfinansowania właśnie Twojego pomysłu. Możesz to zrobić za pomocą prezentacji, autorskiego występu, filmu.

Poza zdobyciem grantu, niektórzy z laureatów, mogą dostać szansę na realizację swojego pierwszego zlecenia i zdobycie profesjonalnego doświadczenia zawodowego we współpracy z Model Opakowania Sp. z o.o.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie od 14 do 26 roku życia zameldowani lub uczący się na terenie powiatu biłgorajskiego.

Pliki do pobrania

©2024 FLZB, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners