Organizacja Pożytku Publicznego KRS 00000 82324

Fundacja na Facebooku

Wesprzyj nas - PayU

2022-10-21

Celem Konkursu jest wsparcie najlepszych pomysłów w zakresie fudrisingu inicjatyw podejmowanych na rzecz społeczności lokalnej. Na zgłoszenia czekamy do 22 listopada 2022r.. Do wygrania trzy nagrody równorzędne po 1000zł oraz prezentacja i zbiórka pieniędzy na działania społeczne podczas wieczooru darczyńcy 26 listopada 2022r. w Biłgoraju.

Przedmiotem Konkursu są działania lub pomysły na wdrożone przez, organizacje pozarządowe które umożliwiły/umożliwią rozwiązanie konkretnych problemów, celów, działań w zakresie fundrisingu w NGO na terenie woj. lubelskiego.

Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych zarejestrowanych i działających na ternie woj. Lubelskiego. W szczególności do młodych organizacji działających nie dłużej niż 5 lat ale i w uzasadnionych przypadkach do starszych organizacji działających dla lokalnej społeczności w których mają siedzibę.

Termin zgłoszenia upływa 22 listopada 2022 roku.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie Formularza konkursowego, stanowiącego załącznik nr 1 do regulaminu, dostępnego do pobrania na po kliknięci w niniejszy link!!! . Formularz należy wypełnić w języku polskim i przesłać drogą mailową (flzb@lbl.pl), pocztą polską na adres organizatora lub dostarczyć osobiście na adres organizatora konkursu.

Konkurs jest częścią prowadzonego przez nas  projektu pt.: "Zmiana systemowa NGO w woj. lubelskim"

 

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

» powrót

©2022 FLZB, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners