Organizacja Pożytku Publicznego KRS 00000 82324

Fundacja na Facebooku

2022-03-28

Marzenia są jak gwiazdy. Możesz nigdy nie mieć szans ich dotknąć. Ale gdy będziesz za nimi podążał na pewno zaprowadzą Cię tam, dotąd chcesz dotrzeć. Tym cytatem nieznanego autora ogłaszamy kolejne edycje konkursu WyMODELuj Swoje Marzenia.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Matthew A. Killingswortha i Daniela T. Gilberta z Uniwersytetu Harvarda ludzkie myśli uciekają w stronę fantazji nieustannie. Jednak to nie one gwarantują dobry humor marzycielom. Tym, co przynosi satysfakcję i dobre samopoczucie jest podjęcie  działania.   
Takim krokiem ku realizacji pasji może stać się udział w konkursie WyMODELuj Swoje Marzenia, który ogłaszamy już po raz 10. To wyjątkowa okazja aby otrzymać wsparcie na rozwój swojej pasji. Programujesz? Fotografujesz? Grasz na instrumentach?

Masz związane z tym marzenia do których realizacji potrzebujesz wsparcia finansowego? Zgłoś się! Dla nas nie znaczenia jaką masz średnią, ale czy masz pomysł na siebie, czy działasz w lokalnej społeczności i czy spełnienie tego marzenia jest tym do czego dążysz ze wszystkich sił!    

Co trzeba zrobić? Po pierwsze: wypełnić odpowiedni formularz. Znajdziesz go tutaj: https://formularze.flzb.lbl.pl/3/40/wniosek

We wniosku opisz swoją pasję oraz pomysł na to, jak ją rozwiniesz dzięki dofinansowaniu. Napisz także, dlaczego to właśnie Twoje marzenie jest warte dofinansowania, być może z Twoich umiejętności będzie mogło skorzystać szersze grono odbiorców?

Na Wasze pomysły czekamy do 20 kwietnia 2022. Jedna osoba może złożyć klika wniosków, zwycięstwo w konkursie, gwarantuje realizację jednego z nich. Minimalna wartość projektu to 1 000 zł.

Drugi etap konkursu, to przekonanie Komisji Konkursowej do sfinansowania właśnie Twojego pomysłu. Możesz to zrobić za pomocą prezentacji, autorskiego występu, filmu.

Poza zdobyciem grantu, niektórzy z laureatów, mogą dostać szansę na realizację swojego pierwszego zlecenia i zdobycie profesjonalnego doświadczenia zawodowego we współpracy z Model Opakowania Sp. z o.o.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie od 14 do 26 roku życia zameldowani lub uczący się na terenie powiatów: biłgorajskiego i  nowodworskiego.

Pliki do pobrania

» powrót

©2022 FLZB

Projekt i wykonanie: Net Partners