Rok 2021/2022
Rok szkolny 2021/2022: 40 stypenidów - 56.550 zł
I. Stypendium dla ucznia szkoły ponadgimnazjalnej w wysokości 1500 zł otrzymali:
- Daniel Malec (Górniki), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez firmę AMBRA S.A.
- Karina Bielecka (Biłgoraj), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane przez nauczycieli
- I LO im. ONZ w Biłgoraju
- Filip Wróbel (Łazory) I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MODEL Opakowania Sp. z o.o.
- Julia Jakubowska (Ciosmy), Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MODEL Opakowania
Sp. z o.o. - Hubert Bzdyra (Biłgoraj), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MODEL Opakowania Sp. z o.o.
- Marcin Marczak (Wola Różaniecka) Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez firmę
MOSTOSTAL-MET Sp. z o.o. - Łukasz Dudek (Potok Górny), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez firmę POLSKIE JAGODY Sp. z o.o.
- Łucja Goławska (Wola Obszańska), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane przez Państwa Helenę i Stefana Oleszczak
- Julia Czajka (Frampol), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez Fundusz Stypendialny Seminarium Obywatelskiego „Sowa”
- Patrycja Pintal (Hucisko), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane przez Fundusz Stypendialny Seminarium Obywatelskiego SOWA i FFLZB
- Paulina Piróg (Majdan Sobolewski), Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju, ufundowane przez Państwa Hannę i Jana Karwowskich
- Roksana Bździuch (Aleksandrów), Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez Panią Sabine Kloss-Tullius
- Maciej Karkut, (Biłgoraj), Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez Pana Adama Balickiego
II. Stypendium dla ucznia szkoły podstawowej w wysokości 750 zł otrzymali:
- Kinga Łupina (Chrzanów Trzeci), Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Chrzanowie, ufundowane przez Panią Agatę Granda - Karolina Koszałka (Rapy Dylańskie), Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, ufundowane przez Panią Agnieszkę Cichewicz
- Adrian Kapka (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, ufundowane przez Panie Maję Jeżewską i Weronikę Mroczek
- Wiktoria Kucharska (Obsza), Szkoła Podstawowa w Obszy, ufundowane przez Państwa Dominikę i Macieja Kozarzewskich
- Rafał Grzyb (Olchowiec), Szkoła Podstawowa w Obszy, ufundowane przez Państwa Dominikę i Macieja Kozarzewskich
- Michał Żmijan (Dorbozy), Szkoła Podstawowa w Obszy, ufundowane przez firmę POLSKIE JAGODY Sp. z o.o.
- Dominik Rój (Łukowa), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łukowej, ufundowane przez firmę POLSKIE JAGODY Sp. z o.o.
III. Stypendium dla ucznia szkoły podstawowej im. Jana Pawła II w Łukowej ufundowane przez Fundusz
im. Karoliny Adamcowej w wysokości 800 zł otrzymali:
1. Julia Pietryszak (Łukowa)
2. Zuzanna Słoma (Łukowa)
3. Antoni Majewski (Łukowa)
IV. Stypendium fundowane przez Pana prof. Janusza Solskiego w wysokości 5000 zł otrzymał
Maciej Szeptuch, uczeń I LO im. ONZ w Biłgoraju (zam. Tereszpol Zaorenda).
V. Stypendium ufundowane przez Chmielecki Fundusz Oświaty w wysokości 800 zł otrzymali uczniowie Szkoły
Podstawowej im. por. Edwarda Błaszczaka ps. "GROM" w Chmielku:
1. Gabriela Zawadzińska
2. Kinga Kwiatkowska
3. Dariusz Kulik
VI. Stypendium ufundowane przez Fundusz "MODEL dla..." w wysokości 2.000 zł otrzymała Lena Krzeszowska.
VII. Jednorazowe stypendium w wysokości 300 zł ufundowane przez Uczniowski Fundusz Oświaty otrzymali uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju:
1. Rafał Brodziak
2. Bartłomiej Węzka
3. Kinga Łupina
4. Marcin Kusz
5. Jakub Trybalski
VIII. Stypendium ufundowane przez Fundusz Uzdolnionych w Gminie Biłgoraj w wysokości 750 zł otrzymali:
1. Róża Bukowińska ( SP w Woli Dereźniańskiej)
2. Milena Jargieło (SP w Bukowej)
3. Amelia Morska (SP w Gromadzie)
4. Nela Rapa (SP w Dereźni)
VII. Stypendia Pomostowe na I roku studiów w wysokości 7.000 zł otrzymali:
1.Aleksandra Kolbuch;
2. Dominik Paluch.