Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

Stypendia / Lista Stypendystów / Rok 2020/2021

Rok szkolny 2020/2021: 38 stypendiów - 57.050 zł

   I.          Stypendium dla ucznia szkoły ponadgimnazjalnej w wysokości 1500 zł otrzymali:

1.   Daniel Malec (Górniki), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez firmę AMBRA S.A.;

2.  Martyna Romaszko (Gromada), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane przez nauczycieli I LO
im. ONZ w Biłgoraju;

3.     Klaudia Nalepa (Huta Podgórna), Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MODEL Opakowania Sp. z o.o.;

4.    Piotr Skrzypa (Biłgoraj), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MODEL Opakowania Sp. z o.o.;

5.   Jakub Sakowicz Wyrki Adampol), Technikum Leśne im. Polskiego Towarzystwa Leśnego w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MODEL Opakowania Sp. z o.o.;

6.  Izabela Kulik (Tereszpol Zygmunty), Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu,ufundowane przez Państwa Annę i Jana Wolskich;

7.     Marta Voznenko (Biłgoraj), Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez Panią Jadwigę Gara;

8.   Grzegorz Sobczak (Łukowa),  Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez Państwa Helenę i Stefana Oleszczak.

9.     Julia Czajka (Frampol), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez Fundusz Stypendialny Seminarium Obywatelskiego „Sowa”;

10. Martyna Grabias (Biłgoraj), Zespół Szkół Zawodowych i Budowlanych  w Biłgoraju, ufundowane przez FFLZB;

11.  Kinga Machnio (Babice), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez Państwa Hannę i Jana Karwowskich;

12. Aleksandra Kruk, (Krzeszów Górny), Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez Pana Adama Balickiego.

II.      Stypendium dla ucznia szkoły podstawowej w wysokości 750 zł otrzymali:

1.     Łukasz Dzierżanowski (Gromada), Szkoła Podstawowa Nr 5 w Biłgoraju, ufundowane przez Panią Agatę Granda;

2.     Marcin Kusz (Biłgoraj),  Szkoła Podstawowa Nr 1 w  Biłgoraju, ufundowane przez Panią Monikę Weyman;  

3.     Rafał Wąsek (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa Nr 3 w Biłgoraju, ufundowane przez Fundusz Stypendialny Seminarium Obywatelskiego „SOWA”;

4.     Adrian Kapka (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, ufundowane przez Panią Maję Jeżewską i Weronikę Mroczek;

5.     Wiktoria Kucharska (Obsza), Szkoła Podstawowa w Obszy, ufundowane przez Państwa Dominikę i Macieja Kozarzewskich;

6.     Rafał Grzyb (Olchowiec), Szkoła Podstawowa w Obszy,  ufundowane przez Państwa Dominikę i Macieja Kozarzewskich;

7.     Amelia Kowalik (Obsza), Szkoła Podstawowa w Obszy, ufundowane przez POLSKIE JAGODY SP. z o.o.;

8.     Bartłomiej Lisiczka (Wola Obszańska), Szkoła Podstawowa w Obszy, ufundowane przez Państwa Alejandrę i Błażeja Karwowskich;

9.     Mateusz Gaca (Łukowa), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łukowej, ufundowane przez POLSKIE JAGODY Sp z o.o.;

10.  Natalia Fusiarz (Jachosze) Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie, ufundowane przez FFLZB;

11.  Adam Swacha (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa Nr 4 w Biłgoraju, ufundowane przez FFLZB;

12.  Aleks Dołomisiewicz (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa Nr 3, ufundowane przez Panią Marię Śliwowską.

13.  Ada Zych (Nadrzecze), Szkoła Podstawowa Nr 5, ufundowane przez Panią Marię Śliwowską.

III.       Stypendium dla ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łukowej  ufundowane przez Fundusz im.
           Karoliny Adamcowej w wysokości 800 zł otrzymali:

1.   Julia Pietryszak;

2.   Zuzanna Słoma;

3.   Antoni Majewski.

V.       Stypendium fundowane przez Pana prof. Janusza Solskiego w wysokości 5000zł
           otrzymał
Adam Dominik Strzęciwilk.

IV.       Stypendium fundowane przez Chmielecki Fundusz Oświaty w wysokości 800 zł   
            otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej w Chmielku:

1. Martyna Wyrwa;

2. Amelia Hyz;

3. Michaela Markowicz. 

VI.       Stypendia Pomostowe na I rok studiów w wysokości 5000 zł otrzymali:

1. Natalia Weronika Dzikoń; sfinansowane przez Centrum Turystki Roztocze, Spółdzielnia Socjalna;

2. Piotr Małyszek;

3. Marek Dyjach. 

VI.       Stypendium ufundowane przez Uczniowski Fundusz Oświaty działający przy I Liceum Ogólnokształcącym
im. ONZ w Biłgoraju w wysokości 300 zł
otrzymała: Alicja Pieczykolan.

VII.     Stypendium Agrafka  w wysokości 3000 zł ufundowane przez Fundusz Stypendialny AGRAFKA i Fundusz im. Pawła Kryszczyszyna otrzymał: Filip Wróbel, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju

 

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl