Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności

12-08-2020

Powiatowy Konkurs na Wolontariusza 2020 roku

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej ma zaszczyt ogłosić "Konkurs na Wolontariusza 2020 roku", w ramach którego chcemy nagrodzić osoby angażujące się w akcje woluntarystyczne organiozwane na terenie Pwiatu Biłgorajskiego i Gminy Zwierzyniec.

więcej »

30-07-2020

Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu respiratora dla biłgorajskiego szpitala

 Zaproszenie do składania ofert

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej prowadzi zbiórkę na zakup respiratora dla biłgorajskiego szpitala. Władze Fundacji planują dokonać zakupu nowoczesnego respiratora...

 

więcej »

01.07.2020

XIX edycja Programu Stypedniów Pomostowych

 Stypendia Pomostowe skierowane są do maturzystów, uczniów liceów i techników, którzy ukończyli szkołę w 2020 r. znajdującą się na terenie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec oraz zostali przyjęci na I rok dziennych studiów magisterskich realizowanych w polskich publicznych uczelniach akademickich a także pochodzą ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców a ich rodziny mają niskie dochody. Stypednium kierowane jest do uczniów, którzy osiągają dobre wyniki w nauce i spełniają warunki określone w Regulaminie.

 
Termin składania wniosków w siedzibie Fundacji FLZB upływa 14 sierpnia 2020 r. Więcej...www.flzb.lbl.pl/d/stypendia/stypendia_pomostowe
 
Program "Stypendia Pomostowe" prowadzony przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej we współpracy z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi dofinansowany został przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i Narodowy Bank Polski oraz Fundację Wspomagania Wsi.
 
Ze względu na przejściowe problemy z funkcjonowaniem strony internetowej osobom zainteresowanym skorzystaniem ze stypendiów pomostowych, wszystkie niebędne dokumenty możemy przesłać mailem - po wcześniejszym wysłaniu zgłoszenia na adres: flzb@lbl.pl
 

Przypominamy, że trwa ciągły nabór w projekcie „Drugi krok młodych NGO”

 

Działasz w młodej organizacji pozarządowej lub grupie nieformalnej w woj. lubelskim? Zrealizowałeś już pierwsze działania i niewielkie projekty? Chcesz się rozwijać i sięgnąć po kolejne i większe wsparcie? - jeśli tak, to ten projekt jest skierowany właśnie do Ciebie!.

 

więcej »

2020-06-15

Program Stypendialny Agrafka

Zapraszamy do skałdania wniosków o stypednia na rok szkolny 2020/2021 w Programie Stypendialnym Funduszu Agrafka i Funduszu im. Pawła Kryszczyszyna.

więcej »

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl