Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności

2010-09-01

XI KONKURS STYPENDIALNY

Celem Biłgorajskiego Funduszu Stypendialnego jest finansowa pomoc osobom stale zamieszkałym na terenie działania Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.
Stypendia przyznawane są studentom, osiągającym bardzo dobre wyniki w nauce, mającym inne szczególne osiągnięcia  na uczelni, aktywnie uczestniczącym w życiu społecznym oraz dla których pomoc finansowa jest niezbędna dla dalszego kształcenia.

Wnioski przyjmowane będą do 30 września 2010r.

więcej »

2010-08-18

Konferencja „Fundusze Lokalne – nowoczesne organizacje partnerskie”

W dniach 23-24 września w Zwierzyńcu na Roztoczu odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Federacji Funduszy Lokalnych w Polsce „Fundusze Lokalne – nowoczesne organizacje partnerskie”
Podczas konferencji zaprezentujemy dobre praktyki i doświadczenia polskich Funduszy Lokalnych, pokażemy ich najbardziej charakterystyczne cechy, podsumujemy ostatni rok działalności, zastanowimy się nad przyszłością Funduszy Lokalnych w Polsce, tych funkcjonujących od ponad 10 lat i nowotworzonych. Będziemy przede wszystkim rozmawiać o współpracy Funduszy Lokalnych z Partnerami i nawiązywać nowe znajomości. 
Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych: pracowników Funduszy Lokalnych, członków Rad, Komisji i Zarządów FL, wolontariuszy, osoby zainteresowane współpracą z Funduszami Lokalnymi, przedstawicieli biznesu, organizacji pozarządowych i mediów.
W konferencji zapowiedzieli swój udział przedstawiciele ukraińskich organizacji pozarządowych.

więcej »

2010-06-25

Akademia Liderów

Działasz w organizacji pozarządowej lub chcesz ją utworzyć?

Akademia Liderów jest dla ciebie!


Pomożemy twojej organizacji odnieść sukces. Organizujemy w tym roku szkolenia, wyjazd studyjny do Bystrzycy Starej, konferencje a także powołamy zespół trenerów który będzie pracować indywidualnie w Państwa organizacjach. Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie bezpłatne. Więcej...

Projekt "Akademia Liderów " współfinansowany jest ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

2010-01-14

Zatrzymaj swój 1% podatku w Biłgoraju.

Już po raz kolejny mamy okazję zatrzymać nasz 1% podatku na dobre projekty służące naszej społeczności. Mamy okazję wesprzeć również naszą zdolną i aktywną młodzież dla której pomoc finansowa jest niezbędna dla dalszego kształcenia na wysokim poziomie. 

Wpisz w PIT: Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej KRS 82324

2010-04-28

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

W XX Konkursie Grantowym realizowanym w ramach Programu "DZIAŁAJ LOKALNIE VII"

Komisja Grantowa postanowiła nagrodzić następujące projekty łączną sumą 55.000 zł:

więcej »

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl