Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności

5-12-2012

Podsumowanie "Działaj Lokalnie VII" i wręczenie nagród "Opowiedz...." 2012

4 grudnia 2012 r. w siedzibie Fundacji FLZB odbyło się uroczyste podsumowanie programu "Działaj Lokalnie VII" oraz wręczenie nagród laureatom konkursu "Opowiedz...". Nagrody zwycięscom wręczyła Pani Irena Gadaj - Prezes Zarządu. Pierwsze miejsce zdobyła grupa działająca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Józefowie, drugie miejsce grupa działająca przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju, a trzecie Stowarzyszenie Aktywnych Mieszkańców Wsi „Inicjatywa”. Zebrani goście obejrzeli wszytkie prezentacje konkursowe oraz wysłuchali kilku słów podsumowania ze strony zwycięzców.

więcej »

05-12-2012

Nowe Technologie Lokalnie - czyli jak właściwie wykorzystać dostępne technologie

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej bierze udział w programie „Nowe Technologie Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Celem programu „Nowe Technologie Lokalnie” jest podnoszenie wiedzy i umiejętności w społecznościach lokalnych w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii informacyjno- komunikacyjnych (ICT). Program adresowany jest do organizacji pozarządowych z małych miejscowości i ma pomóc im w lepszym zorientowaniu się w możliwościach zastosowań ICT i świadomym wyborze najbardziej odpowiednich do profilu organizacji. W rezultacie zaś przyczynić się do usprawnienia i unowocześnienia ich sposobu działania.

 Więcej...

26-11-2012

Wieczór Darczyńcy 2012

24 listopada 2012r. w Biłgorajskim Centrum Kultury Fundacja zorganiozwała "Wieczór Darczyńcy". Imprezę rozpoczęło wręczenie drugiej tury stypendiów dla zdolnych studentów z programu "Agrafka Agory" z terenu naszego powiatu. Podczas spotkania zaprezentowano także nową metodę fundrasingową polegającą na dobrowolnym regularnym przekazywaniu końcówki wynagrodzenia. Pierwsza wprowadziła ją Gmina Biłgoraj. Pani Irena Gadaj i Paweł Furmanek wręczyli na rece Wójta Wiesława Rożyńskiego Certyfikat "Odpowiedzialny Samorząd".
Dzięki chojności zgromadzonych gości udało się pozyskać na "Przestrzeń SOWA" łącznie kwotę 12.169,71 zł. Impreza odbyła się w ramach realizacji projektu "Przestrzeń S.O.W.A. w Biłgoraju" dofinansowanego ze środków Programu "Lokalne Partnerstwa PAFW" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. 

Więcej .....

14-11-2012

Ogłoszenie wyników Konkursu "Opowiedz..." 2012

Miło nam poinformować, że Komisja Grantowa Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej dokonała oceny prac, które wpłynęły na Konkurs "Opowiedz....".

Serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie programu Działaj Lokalnie VII oraz wreczenie nagród laureatom konkursu "Opowiedz..." 2012 które odbędzie się 04 grudnia 2012r. o godzinie 14.00 w siedzibie Fundacji FLZB.

 

więcej »

7.10.2012

FIRMY DO WYKONANIA PRZESTRZENI S.O.W.A. (Park Solidarności w Biłgoraju) POSZUKIWANE!

 

Projekt Koncepcyjny Przestrzeni S.O.W.A. już wykonany. Obecnie jesteśmy na etapie poszukiwania firm, które podjęłyby się wykonania prac związanych z utworzeniem „Przestrzeni S.O.W.A.”. 

więcej »

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl