Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności

04-01-2013

Spotkanie Kobiet w BARR SA

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Kobiet, które odbędzie się w BARR SA (Kościuszki 65, I piętro), 7 stycznia (poniedziałek), początek o godz 16.00.
 
W programie, który poprowadzą Bogusława Mazurek i Joanna Podlewska:
- Pogadanka: "Szlachetne zdrowie..", czyli jak prosto, a skutecznie o nie zadbać (zwłaszcza po Świętach). Dlaczego należy stosować naturalne suplementy diety. Czym zacząć dzień?
- Degustacja zupy na śniadanie
- "Rozgrzewająca" kawa sposobem na dobry humor
- Książka dla kobiety o żywieniu i nie tylko (A. Ciesielska, J. Górnicka).
 
Koszt udziału – 30 zł, płatny na miejscu.
Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału do 7 stycznia 2013r. do godz. 10.00 u Pani B.Mazurek lub J.Podlewskiej: e-mail: bogumila7@poczta.onet.eu; podlewskaj@interia.pl.
 

17.12.2012

Zaproszenie do współpracy i Partnerstwa

Szanowni Państwo, zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe budowy fontanny, poprawy estetyki i funkcjonalności Parku Solidarności. Biłgoraj nie jest najpiękniejszym miastem, ale My w nim mieszkamy, pracujemy, zarabiamy pieniądze, odnosimy sukcesy, odpoczywamy i chcemy, żeby Nam się lepiej żyło.

więcej »

6-12-2012

Mikołaje zbierali pieniądze

Po raz ósmy wolontariusze Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej zbierali pieniądze na przyszłoroczne stypendia dla najzdolniejszej młodzieży z naszego regionu. W tym roku zebrano 2.300,42 zł.

więcej »

5-12-2012

Podsumowanie "Działaj Lokalnie VII" i wręczenie nagród "Opowiedz...." 2012

4 grudnia 2012 r. w siedzibie Fundacji FLZB odbyło się uroczyste podsumowanie programu "Działaj Lokalnie VII" oraz wręczenie nagród laureatom konkursu "Opowiedz...". Nagrody zwycięscom wręczyła Pani Irena Gadaj - Prezes Zarządu. Pierwsze miejsce zdobyła grupa działająca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Józefowie, drugie miejsce grupa działająca przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju, a trzecie Stowarzyszenie Aktywnych Mieszkańców Wsi „Inicjatywa”. Zebrani goście obejrzeli wszytkie prezentacje konkursowe oraz wysłuchali kilku słów podsumowania ze strony zwycięzców.

więcej »

05-12-2012

Nowe Technologie Lokalnie - czyli jak właściwie wykorzystać dostępne technologie

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej bierze udział w programie „Nowe Technologie Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Celem programu „Nowe Technologie Lokalnie” jest podnoszenie wiedzy i umiejętności w społecznościach lokalnych w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii informacyjno- komunikacyjnych (ICT). Program adresowany jest do organizacji pozarządowych z małych miejscowości i ma pomóc im w lepszym zorientowaniu się w możliwościach zastosowań ICT i świadomym wyborze najbardziej odpowiednich do profilu organizacji. W rezultacie zaś przyczynić się do usprawnienia i unowocześnienia ich sposobu działania.

 Więcej...

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl