Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności

30.03.2013

Skarbonka on-line

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi biłgorajskiej uruchomiła SKARBONKĘ ON-LINE. Za jej pomocją mogą Państwo w szybki i prosty sposób przekazać darowiznę na wybrany cel realizowany przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskej.

więcej »

19-04-2013

Ogłoszenie wyników Konkursu "WyMODELuj Swoje Marzenia"

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się 18 kwietnia 2013 r. o godz. 14.00 w Parku Solidarności obok siedziby Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, ul. Kościuszki 65. Młodzież otrzymała czeki z rąk Ireny Gadaj, prezes Fundacji FLZB i Krzysztofa Jażdżyka, dyrektora handlowego firmy Model Opakowania Sp. z o.o. W uroczystości brali udział także członkowie Komisji KonkursZapraszamy do obejrzenia owej Gabriela Figura i Stefan Oleszczak.

więcej »

12-04-2013

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące XXIII Konkursu Grantowego „DZIAŁAJ LOKALNIE VIII”

Spotkanie adresowanie jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, planujących realizację projektów dla mieszkańców powiatu, a w szczególności Gminy Biłgoraj.

Spotkanie dotyczące prawidłowego wypełniania wniosków i omówienia zasad konkursu „Działaj Lokalnie VIII” odbędzie się w dniu
23 kwietnia o godz. 14.00 w Hotelu DODO
, ul. Krzeszowska 61 w Biłgoraju.

więcej »

28-03-2013

XXIII KONKURS GRANTOWY „DZIAŁAJ LOKALNIE VIII”

FUNDACJA FUNDUSZ LOKALNY ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ WE WSPÓŁPRACY Z AKADEMIĄ ROZWOJU FILANTROPII W POLSCE OGŁASZA LOKALNY KONKURS GRANTOWY W RAMACH PROGRAMU „DZIAŁAJ LOKALNIE VIII”


W VIII edycji Programu „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Jest on prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.
O dotacje w łącznej kwocie 55.000 zł mogą ubiegać się organizacje i grupy nieformalne mające siedzibę na terenie Powiatu biłgorajskiego i Gminy Zwierzyniec. Więcej...

Termin składania wniosków upływa dnia
29 kwietnia 2013 roku.

Konkurs dofinansowano ze środków: Programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Gminę Miasto Biłgoraj, Gminę Biłgoraj i Gminę Zwierzyniec.

27-03-2013

Zostaw 1% w swojej szkole!

Sanowni Państwo, zachęcamy do udziału w Akcji 1% dla Szkół powiatu biłgorajskiego. Uważamy, że wsparcie dla Państwa szkoły ze strony Fundacji i lokalnej społeczności powinno być większe. Dlatego proponujemy Państwu możliwość zbierania 1% podatku za pośrednictwem naszej Fundacji. Z Państwa szkołą jest związanych wiele osób rozliczających się z fiskusem (rodzice, nauczyciele, absolwenci) sądzimy, że gdyby dostali taką możliwość chętnie przekazaliby swój 1% dla swojej szkoły. Przed nami najgorętszy okres rozliczeń (kwiecień), dlatego warto teraz podpisać porozumienie z naszą Fundacją i promować odpisy 1% na Państwa szkołę. Więcej....

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl