Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności

15-05-2013

Przestrzeń S.O.W.A. - blog

 Zachęcamy do odwiedzania bloga projektu "Przestrzeń S.O.W.A. w Biłgoraju" pod adresem: sowabilgoraj.blogspot.com/

Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące założeń projektu, zdjęcia z przeprowadzonych akcji, koncepcję przebudowy Parku Solidarności, informację o partnerach, darczyńcach oraz aktualnych wydarzeniach związanych z Przestrzenią S.O.W.A.

Zachęcamy do odwiedzania! ;)

 

11-05-2013

Pociąg do czytania - akcja czytania książek

 W piątek 10 maja w przestrzeni S.O.W.A. odbyła się akcja czytania książek "Pociąg do Czytania". Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym partnerom (Gminnej Bibliotece Publicznej w Biłgoraju, Fundacji Pomocy Dzieciom KRZYK, Gimnazjum nr 2 im.S. Batorego w Biłgoraju) za organizację wraz z Fundacją FLZB tej wspaniałej zabawy! ;) 
Akcja zorganizowana została w ramach projektu "Przestrzeń S.O.W.A. w Biłgoraju" z Programu "Lokalne Partnerstwa PAFW" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Zdjęcia z imprezy można obejrzeć w poniższej galerii: picasaweb.google.com/105969483209266652530/PociagDoCzytania

Serdecznie zapraszamy na akcję czytelniczą "Pociąg do czytania"

Z okazji X jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego tygodnia Bibliotek Gminna Biblioteka Publiczna w Biłgoraju z/s w Soli wraz z filiami bibliotecznymi, Fundacją Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej oraz Fundacją Pomocy Dzieciom Krzyk zaprasza wszystkich na akcję czytelniczą „Pociąg do czytania” w Parku Solidarności w Biłgoraju dnia 10 maja 2013 r. o godz. 10.30. w ramach projektu Przestrzeń S.O.W.A. w Biłgoraju - Lokalne partnerstwa PAFW. 

więcej »

06-05-2013

Wniosek i sprawozdanie stypendialne on-line

Serdecznie zapraszamy wszystkie organizacja pozarządowe prowadzące programy stypendialne do korzystania z formularzy pozwalających na składanie wniosków stypendialnych oraz sprawozdań online. Formularze te znajdują się na stronie http://formularze.ffl.org.pl/ Organizacje mają możliwość utworzenia konta na podanym serwisie, dopasowania wniosków i sprawozdań do swoich programów stypendialnych.
Od dzisiaj prowadzenie Konkursów Stypendialnych stanie się znacznie prostsze!
Zachęcamy do wypróbowania!

więcej »

25-04-2013

Termin składania projektów "Działaj Lokalnie VIII" PRZEDŁUŻONY!!!

Informujemy że ze względu na póżne uruchomienie gereratora wniosków on-line termin składania wniosków w konkursie Grantowym "Działaj Lokalnie  VIII" został przedłużony do 1 maja 2013 r. Zapraszamy do składania wniosków.

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl