Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności

27-03-2013

Zostaw 1% w swojej szkole!

Sanowni Państwo, zachęcamy do udziału w Akcji 1% dla Szkół powiatu biłgorajskiego. Uważamy, że wsparcie dla Państwa szkoły ze strony Fundacji i lokalnej społeczności powinno być większe. Dlatego proponujemy Państwu możliwość zbierania 1% podatku za pośrednictwem naszej Fundacji. Z Państwa szkołą jest związanych wiele osób rozliczających się z fiskusem (rodzice, nauczyciele, absolwenci) sądzimy, że gdyby dostali taką możliwość chętnie przekazaliby swój 1% dla swojej szkoły. Przed nami najgorętszy okres rozliczeń (kwiecień), dlatego warto teraz podpisać porozumienie z naszą Fundacją i promować odpisy 1% na Państwa szkołę. Więcej....

25-03-2013

Przekaż 1% na Rozwój Biłgorajszczyzny

To czy w twojej miejscowości odbędzie się ciekawy koncert, powstanie nowy plac zabaw czy zostanie zrealizowana inna potrzebna inicjatywa, zależy również od tego czy zostawisz swój 1% dla lokalnych organizacji.

W tym roku wystarczy, że wpiszesz numer KRS w swój PIT naszej Fundacji 82324, a te pieniądze wrócą w formie stypendiów, grantów na lokalne inicjatywy, darowizn na cele dobroczynne, itd.

 

www.e-deklaracje.gov.pl Łatwe, szybkie i bezpieczne rozliczenie z Urzędem Skarbowym bez wychodzenia z domu. 

27-03-2013

Wyniki I etapu Konkursu "WyMODELuj Swoje Marzenia"

Miło nam poinformować że do kolejnego etapu Konkursu "WyMODELuj Swoje Marzenia" zakwalifikowało się 12 osób. Prezentacje przed Komisją rozpoczną się tuż po świętach i będą odbywały się w trzech turach – 3, 4 i 9 kwietnia. Każdego dnia trzyosobowa Komisja spotka się z czwórką uczestników Konkursu. Efekty jej obrad, a tym samym, laureatów Konkursu poznamy 18 kwietnia.

Lista autorów najciekawszych prac z którymi Komisja przeprowadzi indywidualne rozmowy (w kolejności alfabetycznej):

więcej »

14-02-2013

WyMODELuj Swoje Marzenia

FUNDACJA FUNDUSZ LOKALNY ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ oraz MODEL OPAKOWANIA SP. Z O.O. ogłaszają Lokalny Konkurs Grantowy “WyMODELuj Swoje Marzenia”.

Celem konkursu jest umożliwienie młodym ludziom realizacji ich pasji, indywidualnego rozwoju, dokształcenia, wprowadzenia w życie ciekawej inicjatywy czy marzenia, choćby najbardziej abstrakcyjnego. W konkursie liczy się pomysłowość i motywacja, a nie średnia ocen.

Wysokość pojedynczej dotacji może wynieść maksymalnie 2.500 zł brutto, a łączna pula przeznaczona na granty, ufundowana przez Model Opakowania Sp. z o.o., wynosi 10.000 zł.

Termin składania wniosków: 15 marca 2013 r.

więcej »

29.10.2012

Wstępna koncepcja „Przestrzeni S.O.W.A.” już przygotowana.

 Od września trwają prace nad przygotowaniem Projektu Koncepcyjnego Przestrzeni S.O.W.A. w ramach Programu „Lokalne Partnerstwa PAFW” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce”.

więcej »

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl