Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności

12-08-2013

Ogłoszenia nominacji – Stypendia Pomostowe

Komisja Stypendialna Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej wyłoniła listę osób nominowanych do drugiego etapu programu  „Stypendia Pomostowe” na rok akademicki 2013/2014.

Pod uwagę brano (zgodnie z regulaminem) wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia, aktywność społeczną i współpracę z Fundacją FLZB oraz sytuację materialną.

więcej »

03-07-2013

Ogłoszony przetarg na modernizację Parku Solidarności

Miasto Biłgoraj ogłosiło przetarg na modernizację Parku Solidarności, w której będzie tworzona Przestrzeń S.O.W.A.  Wnioski należy składać w Urzędzie Miasta Biłgoraj do dnia 23.07.2013, godz. 09:00. Więcej informacji na stronie: http://umbilgoraj.bip.lubelskie.pl/index.php?id=204&p1=szczegoly&p2=718488

więcej »

01-07-2013

XII edycja Programu Stypendiów Pomostowych

Stypendia Pomostowe skierowane są do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się na terenie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec, maturzystów, którzy zostali przyjęci na I rok dziennych studiów magisterskich realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym, pochodzą ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców, z rodzin o niskich dochodach oraz którzy osiągają dobre wyniki w nauce i spełniają warunki określone w Regulaminie.

Termin składania wniosków w siedzibie Fundacji FLZB upływa 31 lipca 2013 r. Więcej....

Program "Stypendia Pomostowe" prowadzony przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej we współpracy z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi dofinansowany został przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i Narodowy Bank Polski.

28-06-2013

Dziękujemy Darczyńcom Przestrzeni S.O.W.A.

 Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej serdecznie dziękuje wszystkim Darczyńcom, którzy dzięki swojej życzliwości i dobremu sercu wspierają inicjatywę związaną z powstaniem Przestrzeni S.O.W.A. w Parku Solidarności. Do tej pory w ramach kampanii fundraisingowej, zbiórek publicznych, aukcji i darowizn udało nam się pozyskać 67 604 zł. Zbiórka wciąż trwa.

więcej »

25-06-2013

XIV Konkurs Stypendialny RÓWNE SZANSE - LOKALNE PROGRAMY STYPENDIALNE

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej ogłasza XIV KONKURS STYPENDIALNY dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie powiatu biłgorajskiego oraz gminy Zwierzyniec.

Celem programu stypendialnego Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej jest pomoc w kształceniu wybitnie uzdolnionej i aktywnej młodzieży, znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej, pochodzącej z obszaru działania Fundacji FLZB. Pomoc Funduszu Stypendialnego skierowana jest do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych mających szczególne osiągnięcia w nauce oraz udzielających się społecznie na rzecz mieszkańców i rozwoju biłgorajszczyzny.

Wnioski przyjmowane będą do 31 sierpnia 2013 roku. Więcej......

Biłgorajski Fundusz Stypendialny dofinansowała w ramach programu "Równe Szanse" Fundacja im. Stefana Batorego w Warszawie, firmy Ambra S.A. i Model Opakowania Sp.z o.o. oraz osoby prywatne Państwo Izabela i Aleksander Łukasz, Pan Prof. Janusz Solski, Pani Poseł Genowefa Tokarska, Barbara i Zbigniew Borowy oraz podatnicy przekazujący swój 1% podatku.

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl