Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności

07-01-2014

Zatrzymaj swój 1% podatku u siebie.

 To czy w twojej miejscowości odbędzie się ciekawy koncert, powstanie nowy plac zabaw czy zostanie zrealizowana inna potrzebna inicjatywa, zależy również od tego czy zostawisz swój 1% dla lokalnych organizacji.

W tym roku wystarczy, że wpiszesz numer KRS w swój PIT naszej Fundacji 82324, a te pieniądze wrócą w formie stypendiów, grantów na lokalne inicjatywy, darowizn na cele dobroczynne, itd.

www.e-deklaracje.gov.pl Łatwe, szybkie i bezpieczne rozliczenie z Urzędem Skarbowym bez wychodzenia z domu.

więcej »

24-12-2013

Radosnych Świąt!

 

więcej »

Mikołaje z Biłgoraja nie zawiedli!

Stypendyści Biłgorajskiego Funduszu Stypendialnego 6 grudnia 2013r w mikołajkowych czapkach wyruszyli na ulice naszego miasta. Akcja ta zorganizowana przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej już ósmy raz miała na celu zebranie pieniędzy na przyszłoroczne stypendia dla najzdolniejszej młodzieży z naszego regionu. Udział w niej wzięło 14 stypendystów  i 24 wolontariuszy, którzy w godzinach od 9.00 do 16.00 kwestowali na ulicach Biłgoraja. Nie odstraszyła ich nawet mroźna i wietrzna pogoda, a hojność mieszkańców naszego miasta była miłym prezentem.

więcej »

28-11-2013

Akcja 1000 Mikołajów na dzień dobroczynności

Zapraszamy wszystkich supermenów i supermenki, którzy chcą zostać mikołajami 6 grudnia i w Biłgoraju zbierać na stypendia, dla młodzieży z naszej ziemi biłgorajskiej. Jest to ogólnopolska akcja "1000 mikołajów na dzień dobroczynności" pod patronatem Federacji Funduszy Lokalnych w Polsce. Jesteś zainteresowany? Pisz na FB lub dzwoń 846864877.

więcej »

15-11-2013

Dziękujemy za współpracę

Dziękujemy Natalii Ciosmak za owocną współpracę. W Fundacji pracowała od 19 marca 2012 roku do 31 października 2013 r. Przez ponad półtora roku wspierała działania prowadzone przez Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej. We wrześniu 2012 roku Zarząd powierzył jej prowadzenie Projektu "Przestrzeń SOWA w Biłgoraju (S -Solidarni, O - Otwarci, W - Wolni, A – Aktywni)" współfinansowanego ze środków programu Lokalne Partnerstwa Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności dotacją w wysokości 100.000 zł. Po mino młodego wieku doskonale poradziła sobie z tym odpowiedzialnym zadaniem. Przygotowana została kompletna dokumentacja „Przestrzeni SOWA”, przeprowadzona procedura zamówienia publicznego, pozyskane środki na realizację tego zadania.

Od stycznia 2013 roku Natalia Ciosmak była również Mobilnym Doradcą w ramach programu „Nowe Technologie Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Jego celem jest podnoszenie wiedzy i umiejętności w społecznościach lokalnych w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych. Z bezpłatnych usług wsparcia technologicznego na rzecz organizacji pozarządowych można korzystać jeszcze do końca grudnia br.

Serdecznie dziękujemy za pracę, życzliwość, wsparcie, ciekawe pomysły i doładowanie pozytywną energią. Życzymy powodzenia w realizacji życiowych planów i spełnienia na nowym stanowisku pracy. Gratulujemy SOS Wiosce Dziecięcej w Biłgoraju doskonałego wyboru. Jednocześnie mamy nadzieję, że będziesz Naszym dożywotnim wolontariuszem jak Andrzej Klucha.

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl