Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności

05-09-2014

Ogłoszenie wyników konkursu grantowego Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO

Szanowni Państwo

Niniejszym, zamieszczam listę oceny merytorycznej wniosków złożonych w pierwszym konkursie grantowym w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO".

>>>lista wyników oceny merytorycznej w pdf<<<

więcej »

01-08-2014

XV Konkurs Stypendialny RÓWNE SZANSE - LOKALNE PROGRAMY STYPENDIALNE

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej ogłasza XV KONKURS STYPENDIALNY dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie powiatu biłgorajskiego oraz gminy Zwierzyniec.

Celem programu stypendialnego Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej jest pomoc w kształceniu wybitnie uzdolnionej i aktywnej młodzieży, znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej, pochodzącej z obszaru działania Fundacji FLZB. Pomoc Funduszu Stypendialnego skierowana jest do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych mających szczególne osiągnięcia w nauce oraz udzielających się społecznie na rzecz mieszkańców i rozwoju biłgorajszczyzny.

TERMIN PRZEDŁUŻONY!!!    Wnioski przyjmowane będą do 15 września 2014 roku. Więcej......

15-07-2014

Ogłoszenie konkursu grantowego

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej ogłasza KONKURS GRANTOWY w ramach projektu "Mikrodotacje FIO Lubelskie Lokalnie" więcej na www.lubelskielokalnie.lbl.pl

Serdecznie zapraszamy do polubienia profilu projektu na Facebooku www.facebook.com/fiolubelskielokalnie

Znajdą tam Państwo bieżące informacje na temat projektu.

01-07-2014

XIII edycja Programu Stypendiów Pomostowych

Stypendia Pomostowe skierowane są do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się na terenie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec, maturzystów, którzy zostali przyjęci na I rok dziennych studiów magisterskich realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym, pochodzą ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców, z rodzin o niskich dochodach oraz którzy osiągają dobre wyniki w nauce i spełniają warunki określone w Regulaminie.

Termin składania wniosków w siedzibie Fundacji FLZB upływa 31 lipca 2014 r. Więcej....

Program "Stypendia Pomostowe" prowadzony przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej we współpracy z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi dofinansowany został przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i Narodowy Bank Polski.

20-06-2014

Serdecznie zapraszamy na piknik 27 czerwca 2014 r.

Na zakończenie roku szkolnego zapraszamy wszystkich do Parku Solidarności w Biłgoraju !!!!!

Impreza planowana jest na 27 czerwca, na godzinę 12:00.  Wydarzenie odbędzie się w Parku Solidarności w Biłgoraju. Będzie to połączenie wystawy poświęconej „25-leciu wolności” i związanych z tym przemian w Polsce i na terenie regionu biłgorajskiego oraz konkursem tematycznym z nagrodami, w tle będą piosenki także tematycznie związane z wystawą oraz kilka piosenek na żywo zaśpiewa stażystka Fundacji Funduszu Lokalnego Ziemi Biłgorajskiej.

więcej »

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl