Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności

2015-05-26

Fotorelacja z przesłuchań w ramach konkursu "Wymodeluj swoje marzenia"

Celem Konkursu jest zainspirowanie młodych ludzi do realizacji ich własnych pasji, które mogą zadecydować o ich lepszej przyszłości. Pochodzący z Konkursu grant ma umożliwić im podjęcie działań na rzecz własnego rozwoju, zainteresowań, dokształcenia, zrealizowania ciekawej inicjatywy, marzenia, takich jak np. udział w turnieju matematycznym, obóz naukowy, prowadzenie kampanii na rzecz ochrony środowiska, zakup pomocy naukowych, zakup sprzętu muzycznego, organizacja wystawy swoich prac i wiele innych.  

więcej »

2015-06-10

Zaproszenie na regionalne forum stypendialne w Biłgoraju

Szanowni Państwo już 23 czerwca 2015r. w Biłgoraju odbędzie się spotkanie w formie warsztatowej "Dobre stypendia - jak realizować nowoczesny program stypendialny". Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresownych. Zapisy na www.regionalne-forum-bilgoraj.evenea.pl

więcej »

2015-06-01

Pierwszy planer malarski w Przestrzeni S.O.W. A.

W Dniu Dziecka Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Biłgoraju zorganizowała pierwszy dziecięcy plener malarski w Przestrzeni S.O.W.A. Obiektem inspirującym młodych artystów był "Biłgorajski Łabędź", symbol fundacji i naszego miasta.

 

więcej »

2015-06-01

Wyniki Programu "Działaj Lokalnie IX"

1 czerwca w Przestrzeni S.O.W.A. grantobiorcy Programu "Działaj Lokalnie IX" uroczyście podipasali umowy na realizację swoich projektów. Wśród nagrodzonych pomysłów znalazły się m.in.: organizacja mistrzostw Biłgoraja w debatach oksfordzkich, wykonanie murali na terenie maista, film edukacyjny, turniej gry w boccia, przegląd zespołów rockowych oraz wiele, wiele więcej...

więcej »

2015-05-25

Podwójna impreza w Przestrzeni S.O.W.A. - zapraszamy!!!

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej wraz z Młodzieżowym Domem Kultury zaprasza na pierwszy dziecięcy plener malarski pt. "Biłgorajski Łabędź". Impreza planowana jest na 1 czerwca (poniedziałek). W tym samym dniu wręczone zostaną umowy grantobiorcom Programu "Działaj Lokalnie IX". Szczegóły poniżej.

więcej »

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl