Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności

2015-09-15

Stypenidum "AGRAFKA" przyznane

Z ogromną radością informujemy, że jednym z 12 laureatów tegorocznego konkursu stypendialnego "AGRAFKA" został Kajetan Larwa. Uczeń Powiatowego Gimnazjum w Biłgoraju otrzyma stypenidum na rok szkolny 2015/2016 w wysokości 300 zł miesięcznie.

Serdecznie gratulujemy !!!

Program AGRAFKA realizowany jest przez akademię Rozowju Filantropii w Polsce przy wsparciu Fundacji Agory, Funduszu Stypendialnego Rodziny Wróblewskich oraz osób indywidualnych i instytucji.
 

2015-08-24

Szansa na stypendium

Przypominamy, że nabór wniosków do XVI Konkursu Stypenidalnego wciąż trwa. Uczniowie gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec mają czas na wypełnienie wniosków tylko do 15 września 2015 roku.

więcej...

2015-07-08

Program Stypendialny AGRAFKA 2015/2016


Celem programu Agrafka jest wyrównywanie szans edukacyjnych oraz motywowanie młodych ludzi do dalszego rozwoju i pracy na rzecz społeczności lokalnej poprzez wsparcie utalentowanych i niezamożnych uczniów z małych społeczności dotkniętych problemem bezrobocia i marginalizacji.

Konkurs skierowany jest do uczniów gimnazjów, liceów i studentów wybitnie utalentowanych w określonej dziedzinie: nauk ścisłych, humanistycznych i artystycznych, pochodzącym z niezbyt zamożnej rodziny, przede wszystkim mieszkających w małej miejscowości, mających ciekawy pomysł na własny rozwój.

Termin składania wniosków do Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej upływa 17 lipca 2015 r. Więcej....

Program AGRAFKA realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce przy wsparciu Fundacji Agory, Funduszu Stypendialnego Rodziny Wróblewskich oraz osób indywidualnych i instytucji.

2015-07-07

XIV edycja Programu Stypenidów Pomostowych

 

Stypendia Pomostowe skierowane są do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się na terenie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec, maturzystów, którzy zostali przyjęci na I rok dziennych studiów magisterskich realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym, pochodzą ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców, z rodzin o niskich dochodach oraz którzy osiągają dobre wyniki w nauce i spełniają warunki określone w Regulaminie.

Termin składania wniosków w siedzibie Fundacji FLZB upływa 31 lipca 2015 r. Więcej....

Program "Stypendia Pomostowe" prowadzony przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej we współpracy z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi dofinansowany został przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i Narodowy Bank Polski.

2015-06-29

Konkurs na "Wakacyjne zdjęcie z naszym łabądkiem"

Ogłaszamy konkurs na "Wakacyjne zdjęcie z naszym łabądkiem".  Podstawowe kryterium konkursowe: na zdjęciu musi być łabędź, reszta zależy od kreatwyności i wizji autora. Na fotografie czekamy do 31 sierpnia. Po tym terminie przez kolejne trzy tygodnie, każdy z użytkowników internetu będzie mógł głosować na wybrane przez siebie zdjęcie, poprzez polubienie go na Facebook-u Fundacji. Fotografie, które uzyskają najwyższą ocenę liczoną jako sumę polubień oddanych przez internautów wygrają.

 

więcej »

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl