Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności

23-12-2016

Życzenia

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu wiele radości, zdrowia i szczęścia z pomagania innym.

Życzenia

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy poświęcają swój czas, siły i zaangażowanie na rzecz rozwoju lokalnych społeczności. Szczególnie docenić chcemy wolonatriuszy którzy pomagają naszej organizacji ale również naszym grantobiorcom z programów Lubelskie Lokalnie Mikrodotacjie FIO oraz działaj Lokalnie.

08-12-2016

Zbiórka Mikołajkowa zakończona sukcesem!

więcej »

01-12-2016

Ogłoszenie konkursu "Jestem Wolontariuszem"

Jeżeli jesteś lub chciałbyś zostać wolontariuszem zapraszamy do udziału w konkursie "Jestem Wolontariuszem" !

więcej »

19-10-2016

WyMODELuj Swoje Marzenia

Odważ się i WyMODELuj Swoje Marzenia

Młodzi pasjonaci mają kolejną, czwartą już szansę na rozwój swoich pasji i talentów. Aby ją wykorzystać, należy do 19 listopada zgłosić się do konkursu.

Do wyMODELowania marzeń wystarczą trzy kroki. Pierwszy to opisanie, w specjalnym formularzu dostępnym na stronie http://formularze.ffl.org.pl/3, swojej pasji, pomysłu na to, jak ją rozwinąć i oczekiwanych efektów trzymiesięcznej pracy nad nią. Można zgłosić kilka projektów o minimalnej wartości 1000 zł, jednak zwycięstwo w konkursie, gwarantuje realizację jednego z nich.

Drugi krok, to przekonanie Komisji Konkursowej do własnego pomysłu. Jeśli się to uda, pozostaje tylko realizować projekt, pokazać jak dzięki niemu rozwinęła się pasja i zdolności.

W tym roku wyMODELują się marzenia warte 20 tys. zł. Dodatkowo, niektórzy z laureatów, mogą dostać szansę na realizację swojego pierwszego zlecenia i zdobycie profesjonalnego doświadczenia zawodowego we współpracy z Model Opakowania Sp. z o.o.

WyMODELować swoje marzenia mogą uczniowie gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci studiów dziennych (do 25 roku życia) zameldowani lub uczący się na terenie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec.

Regulamin Konkursu można znaleźć na stronach internetowych organizatorów – www.modelgroup.com i www.flzb.lbl.pl – oraz na stronie portalu www.bilgorajska.pl, głównego partnera medialnego.

 
Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl