Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności / "Zbieramy na stypendia"

2021-11-30

"Zbieramy na stypendia"

Już dziś rusza wielka zbióka na stypendia dla młodych i zdolnych ludzi z naszego regionu. W tym roku Fundacja FLZB po raz kolejny zaprosiła do współpracy szkoły z Powiatu Biłgorajskiego i Gminy Zwierzyniec.

Do akcji włączyli się Partnerzy, którzy od lat współpracują z Fundacją tj. I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Zespół Szkół Leśnych oraz Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej.

Akcję "Zbieramy na stypendia" zasilili także po raz pierwszy nowi Partnerzy, czyli Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie, Szkoła Podstawowa im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Bukowinie, Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu oraz Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju.

W związku z powyższym na ulicach naszego miasta i po raz pierwszy w historii na ulicach Tarnogrodu już w najbliższy czwartek będziecie Państwo mogli spotkać wolontariuszy w mikołajkowych czapkach z puszkami i cukierkami w rękach. Dlatego Fundacja Fundusz Loklany Ziemi Biłgorajskiej bardzo gorąco zachęca Państwa do wsparcia naszej akcji i przekazania datków na Biłgorajski Funudsz Stypendialny poprzez wrzucenie symbolicznej złotówki do puszki - jeśli będziecie Państwo mięli okazję spotkać naszych wolonatriuszy - jeśli tak się nie stanie, to prosimy o wsparcie poprzez wpłaty na nasze konto w Banku BNP Paribas Bank Polska S.A. :
48 1600 1462 1866 1079 3000 0001 lub za pośrednictwem systemu szybkiej płatności PayU, do którego dostęp znajduje się poniżej:

https://www.flzb.lbl.pl/przekaz_darowizne

 

 

Realizacja projektu pn. „Zbieramy na stypendia” dofinansowana jest ze środków Programu Lokalne Partnerstwa PAFW Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl