Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności / "Hybrydowy Wieczór Darczyńcy"

2021-11-04

"Hybrydowy Wieczór Darczyńcy"

Fundacja FLZB od ponad 20 lat wspiera lokalną społeczność. Nie byłoby to możliwe, gdbyby nie Panstwa zaangażowanie i wsparcie. Razem możemy więcej, dlatego po raz kolejny zapraszamy do udziału w cykilcznej imprezie jaką jest "Wieczór Darczyńcy".

 

Z uwagi na sytuację pandemiczną w kraju w ubiegłym roku Fundacja zorganizowała z wielką obawą i niepewnością "Internetowy Wieczór Darczyńcy", który zakończył się wielkim sukcesem. Dzięki Państwa wsparciu nazbieraliśmy 24 tys. zł. Środki te pozwoliły nam na realizację naszych celów statutowych.

W tym roku pandemia, wciąż nie zwalnia i nie pozwala w pełni bezpiecznie spotkać się wszystkim w świecie rzeczywistym, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom darczyńców Fundacja organizuje po raz pierwszy w historii „Hybrydowy Wieczór Darczyńcy”. Dzięki temu, każdy kto zechce uczestniczyć w naszej zabawie będzie miał taką możliwość, a jeśli ktoś obawia się o swoje zdrowie i woli zostać w domu, będzie mógł połączyć się z nami za pomocą platformy internetowej.

W trakcie imprezy, jak co roku będziemy licytować fanty, już teraz zapraszamy Państwa do licytacji płyty winylowej Paula Anki „Vintage Years” wydana w 1977 r., z podpisem Artysty. Płyta była dotąd w posiadaniu rodziny Anka, okładka nosi ślady użytkowania. Do kompletu autobiografia Paula Anki „My Way” wydana w 2013 r., również z podpisem. Fant ten jest darem córki Artysty – Anthei Anka ofiarowanym specjalnie dla naszej Fundacji za pośrednictwem Dominiki Kozarzewskiej.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w "Hybrydowym Wieczorze Darczyńcy" zapraszamy do kontakt!!!

Wydarzenie możemy zrealizować dzięki wsparciu NIW-CRSO w ramach PROO 1A podejmowana są przez zakup lokalu na siedzibę naszej Fundacji oraz rozwój zaangażowania w sprawy publiczne przez powołanie do działalności  i realizację projektu Centrum Rozwoju Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych.

Zadanie jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

 

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl