Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności / Zbieramy na stypendia

30-10-2020

Zbieramy na stypendia

Szanowni Państwo przyzwyczailiście się do tego, że nasza Fundacja, co roku organizuje zbiórkę publiczną na stypendia podczas, której nasi wolontariusze w mikołajkowych czapkach na głowach, z puszkami w rękach maszerują przez Biłgoraj i Zwierzyniec. Niestety ten rok jest inny, wyjątkowy. Zmusza nas do podejmowania nowych wyzwań...

...i takm wyzwaniem będzie dla nas wszystkich zbiórka na stypendia zorganizowana w internecie. Tak jak mogliście Państwo wrzucić symboliczną złotówkę do puszki, tak też teraz możecie przelać tę samą złotówkę, na nasze konto.

Aby ułatwić Państwu tę procedurę uruchomiliśmy system szybkiej płatności PayU: www.flzb.lbl.pl/przekaz_darowizne

Po kliknięciu na powyższy link wystarczy wybrać kwotę znajdującą się na żółtym polu lub wpisać inną (taką jaką chcecie Państwo wesprzeć naszych stypendystów), po czym nacisnąć przycisk "WPŁAĆ".

Następnie system przekieruje Państwa do strony, na której Wybierzecie swój bank i dalej należy postępować zgonie ze wskazówkami. Ta operacja potrwa chwilę, ale naszym stypendystom zapewni wsparcie finansowe na cały przyszły rok szkolny/studencki.

Dlatego jeszcze raz serdecznie prosimy o wsparcie zdolnych i aktywnych młodych ludzi. Dla nich liczy się każda złotówka!!!

 

 

"Zbiórka na stypendia" prowadzona jest w ramach projektu "Programu Fundusz Pomocowy dla organizacji pozarządowych  oraz inicjatyw obywatelskich 2020, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji" a także "Wirtualna przestrzeń S.O.W.A" dofinansowanego ze środków programu Lokalne Partnerstwa PAFW Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl