Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności / Znamy już wszystkich stypendystów roku szkolnego 2020/2021

16-10-2020

Znamy już wszystkich stypendystów roku szkolnego 2020/2021

 

W tym roku Fundacja już po raz XXI ogłosiła Konkurs Stypendialny RÓWNE SZANSE. Otrzymaliśmy 69 poprawnie złożonych wniosków. Decyzją Komisji Stypendialnej przyznaliśmy 38 stypendiów dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i dla studentów na łączną kwotę 57.050 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie finansowe Biłgorajskiego Funduszu Stypendialnego.

 

STYPENDYŚCI Biłgorajskiego Funduszu Stypendialnego
w roku szkolnym 2020/21

      I.          Stypendium dla ucznia szkoły ponadgimnazjalnej w wysokości 1500 zł otrzymali:

1.    Daniel Malec (Górniki), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez firmę AMBRA S.A.;

2.   Martyna Romaszko (Gromada), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane przez nauczycieli I LO im. ONZ w Biłgoraju;

3.     Klaudia Nalepa (Huta Podgórna), Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MODEL Opakowania Sp. z o.o.;

4.     Piotr Skrzypa (Biłgoraj), I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MODEL Opakowania Sp. z o.o.;

5.  Jakub Sakowicz Wyrki Adampol), Technikum Leśne im. Polskiego Towarzystwa Leśnego w Biłgoraju, ufundowane przez firmę MODEL Opakowania Sp. z o.o.;

6.  Izabela Kulik (Tereszpol Zygmunty), Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu, ufundowane przez Państwa Annę i Jana Wolskich;

7.     Marta Voznenko (Biłgoraj), Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez Panią Jadwigę Gara;

8.   Grzegorz Sobczak (Łukowa),  Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez Państwa Helenę i Stefana Oleszczak;

9.     Julia Czajka (Frampol), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez Fundusz Stypendialny Seminarium Obywatelskiego „Sowa”;

10. Martyna Grabias (Biłgoraj), Zespół Szkół Zawodowych i Budowlanych  w Biłgoraju, ufundowane przez FFLZB;

11.  Kinga Machnio (Babice), Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, ufundowane przez Państwa Hannę i Jana Karwowskich;

12. Aleksandra Kruk, (Krzeszów Górny), Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ufundowane przez Pana Adama Balickiego.

  

 II.      Stypendium dla ucznia szkoły podstawowej w wysokości 750 zł otrzymali:

1.     Łukasz Dzierżanowski (Gromada), Szkoła Podstawowa Nr 5 w Biłgoraju, ufundowane przez Panią Agatę Granda;

2.     Marcin Kusz (Biłgoraj),  Szkoła Podstawowa Nr 1 w  Biłgoraju, ufundowane przez Panią Monikę Weymann;  

3.     Rafał Wąsek (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa Nr 3 w Biłgoraju, ufundowane przez Fundusz Stypendialny Seminarium Obywatelskiego „SOWA”;

4.     Adrian Kapka (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, ufundowane przez Panią Maję Jeżewską i Weronikę Mroczek;

5.     Wiktoria Kucharska (Obsza), Szkoła Podstawowa w Obszy, ufundowane przez Państwa Dominikę i Macieja Kozarzewskich;

6.     Rafał Grzyb (Olchowiec), Szkoła Podstawowa w Obszy,  ufundowane przez Państwa Dominikę i Macieja Kozarzewskich;

7.     Amelia Kowalik (Obsza), Szkoła Podstawowa w Obszy, ufundowane przez Polskie Jagody;

8.     Bartłomiej Lisiczka (Wola Obszańska), Szkoła Podstawowa w Obszy, ufundowane przez Państwa Alejandrę i Błażeja Karwowskich;

9.     Mateusz Gaca (Łukowa), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łukowej, ufundowane przez Polskie Jagody;

10.  Natalia Fusiarz (Jachosze) Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie, ufundowane przez FFLZB;

11.  Adam Swacha (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa Nr 4 w Biłgoraju, ufundowane przez FFLZB;

12.  Aleks Dołomisiewicz (Biłgoraj), Szkoła Podstawowa Nr 3, ufundowane przez Panią Marię Śliwowską.

13.  Ada Zych (Nadrzecze), Szkoła Podstawowa Nr 5, ufundowane przez Panią Marię Śliwowską.


III.       Stypendium ufundowane przez Fundusz im. Karoliny Adamcowej w wysokości 800 zł otrzymali uczniowie 
           Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łukowej:

1.     Julia Pietryszak

 

2.     Antoni Majewski

IV.      Stypendium fundowane przez Chmielecki Fundusz Oświaty w wysokości 800 zł otrzymali uczniowie Szkoły
          Podstawowej w Chmielku:

                           1. Martyna Wyrwa

                           2. Amelia Hyz

                           3. Michaela Markowicz

V.       Stypendium ufundowane przez Pana prof. Janusza Solskiego w wysokości 5000zł
           otrzymał
Adam Dominik Strzęciwilk.

VI.       Stypendia Pomostowe na I rok studiów w wysokości 5000 zł otrzymali:

                           1. Natalia Weronika Dzikoń; sfinansowane przez Centrum Turystki Roztocze, Spółdzilnia Socjalna.

                           2. Piotr Małyszek

                           3. Marek Dyjach

VII.       Stypendium ufundowane przez Uczniowski Fundusz Oświaty działający przy

            I Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ w Biłgoraju w wysokości 300 zł otrzymała: Alicja Pieczykolan.

VIII.     Stypendium Agrafka  w wysokości 3000 zł ufundowane przez Fundusz Stypendialny AGRAFKA i Fundusz im. Pawła Kryszczyszyna otrzymał: Filip Wróbel, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju

 

 

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl