Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności / Zbieramy na stypendium dla Huberta!

08-10-2020

Zbieramy na stypendium dla Huberta!

 

Hubert zaczyna właśnie  naukę na Politechnice Warszawskiej na kierunku "Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych". Chłopak potrzebuje wsparcia finansowego na najważniejsze i największe koszty tj.: pokój w akademiku, żywność, bilety komunikacji miejskiej czy pomoce naukowe.


 

Jeśli chcesz wesprzeć jego naukę - zrób wpłatę na nasze konto:
Bank Spółdzielczy w Księżpolu 22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
z dopiskiem "stypendium dla Huberta" ...
...i wesprzyj jego edukację!!!

Hubert interesuje się zagadnieniami dotyczącymi robotyki, elektroniki i druku 3D. Stara się ciągle pogłębiać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności w tych dziedzinach. Poza tym uwielbia grać w szachy i jak mówi, chciałby  związać z nimi swoją przyszłość i uczyć innych grać.

Hubert angażuje się także w różne działania woluntarystyczne i chętnie pomagam innym. Brał udział w organizacji różnych akcji i wydarzeń społecznych. Ponadto należy do kilku grup m.in pełni funkcję przewodniczącego grupy Społecznych Instruktorów Młodzieżowych przy PCK w Biłgoraju. Brał udział w programie ,,Aktywni na 100 lat". Razem z grupą prowadził projekt ekologiczny ,,Miesiąc EKO świra", który wygrał pierwszą nagrodę na gali podsumowania projektów. Jako wolontariusz pełnił funkcję współorganizatora III Biłgorajskiego Festiwalu Smaków. Od kilku lat należy do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Biłgoraju, a od roku pełni funkcję zastępcy prezesa zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskej. Jako animator prowadzący brał udział i pomagał w organizacji ,,Papieskiego Dnia Dziękczynienia", współprowadził warsztaty ekologiczne w katolickim przedszkolu, pomagał również przy organizacji: kina letniego na leżakach, zbiórkach charytatywnych, "EKO Film Festiwalu" oraz kilku konferencji naukowych przy parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju

Niestety na ten moment ma ograniczone możliwości ze względu na trudną sytuację materialną rodziny. Dlatego jeśli możesz wesprzeć jego edukację bardzo prosimy - zrób to, każda kwota ma dla nas ogromną wartość;-)

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl