Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności / Weź na sport!!!

2016-02-26

Weź na sport!!!

Jesteś sportowcem i borykasz się z trudnościami finansowymi? Skorzystaj z platformy crowdfundingowej i zrealizuj swoje sportowe marzenia.

 

DamNaSport.pl to platforma, poprzez którą młodzi, zdolni sportowcy mogą zorganizować internetową zbiórkę pieniędzy na cele związane z rozwojem ich kariery sportowej – np. na zakup sprzętu sportowego, czy wyjazd na zawody.

Jak to działa?
Platforma odniosła już pierwsze sukcesy. Trenujący gimnastykę artystyczną Łukasz Borkowski zebrał 1050 zł, dzięki którym będzie mógł przygotować się do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 r.,  Zuzanna Głombiowska, biegaczka, dzięki finansowemu wsparciu internautów weźmie udział w ultra maratonie Trans Gran Canaria, a karateczka Sara Michael za zebrane 1020 zł kupi niezbędny sprzęt sportowy.

Jak zacząć?
Zarejestruj się na DamNaSport.pl i stwórz swoją zbiórkę: wymyśl chwytliwy tytuł, nagraj krótki filmik, w którym opowiesz, dlaczego organizujesz zbiórkę i dlaczego jest dla ciebie ważna, stwórz opis, ustal cel finansowy – kwotę, którą chcesz zebrać i wymyśl nagrody – drobne upominki, którymi podziękujesz wpłacającym za pomoc. Zespół DamNaSport.pl wesprze cię na każdym etapie tworzenia zbiórki. Możesz skorzystać również materiałów edukacyjnych: https://damnasport.pl/guides#starting
Zaplanuj kampanię promocyjną – zastanów się, gdzie możesz znaleźć potencjalnych wspierających i jak do nich dotrzeć. Wpłacający przekazują zazwyczaj niewielkie kwoty, więc im większa liczba osób, tym większe szanse na sukces!
Kiedy opis będzie gotowy, kliknij przycisk "Wyślij", znajdujący się w lewym dolnym rogu ekranu - wtedy wniosek trafi do analizy moderatorów platformy.
Kiedy zbiórka zostanie opublikowana - promuj zbiórkę i wygrywaj!   


Ile to kosztuje?  

Stworzenie zbiórki na DamNaSport.pl jest bezpłatne. Prowizja w wysokości 8% pobierana jest tylko od zbiórek, które zakończyły się sukcesem. Tworząc zbiórkę niczego nie ryzykujesz – możesz tylko zyskać!

Co zyskujesz?
Wsparcie materialne oraz grono zaangażowanych fanów, stale zagrzewających cię do zdrowej sportowej rywalizacji. Dołącz już dziś! https://damnasport.pl/


Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 519 041 245
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl