Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności / Wyniki I etapu Konkursu "WyMODELuj Swoje Marzenia"

27-03-2013

Wyniki I etapu Konkursu "WyMODELuj Swoje Marzenia"

Miło nam poinformować że do kolejnego etapu Konkursu "WyMODELuj Swoje Marzenia" zakwalifikowało się 12 osób. Prezentacje przed Komisją rozpoczną się tuż po świętach i będą odbywały się w trzech turach – 3, 4 i 9 kwietnia. Każdego dnia trzyosobowa Komisja spotka się z czwórką uczestników Konkursu. Efekty jej obrad, a tym samym, laureatów Konkursu poznamy 18 kwietnia.

Lista autorów najciekawszych prac z którymi Komisja przeprowadzi indywidualne rozmowy (w kolejności alfabetycznej):

 1. Aleksandra Babiuch, pasjonatka gotowania, kuchenna eksperymentatorka, marząca o profesjonalnym sprzęcie, który pomoże jej przenieść wszystkie smakowite pomysły z głowy na talerze.
 2. Magdalena Blicharz, która, chce dalej rozwijać swoje zdolności fotograficzne, by spełnić swoje największe marzenie - zobaczyć własne fotografie na okładkach książek.
 3. Michał Dolina, młody muzyk, który pragnie swymi umiejętnościami gry na gitarze dorównać gitarzyście zespołu DragonForce i tak jak on, stanąć kiedyś na prawdziwej scenie.
 4. Maja Dziduch, pasjonatka fotografii, przyszła blogerka, która swym obiektywem utrwala chwile najważniejsze dla jej bliskich, znajomych i lokalnych organizacji, ukazuje to, co wszystkim znane w innej perspektywie. 
 5. Łukasz Furmanek, żeglarz z Radzięcina, który chce spędzić 100 dni na morzu, walcząc z falami i zdobywając kolejne żeglarskie fakultety, by w przyszłości odbyć rejs trasą ORP Orzeł.
 6. Agnieszka Kaczor, młoda artystka tworząca swoje dzieła zwłaszcza w technikach rysunku ołówkiem i malarstwa akrylowego, przyszła architektka.
 7. Magda Koman, pianistka, gitarzystka i wokalistka zespołu założonego razem z kolegami, która marzy o nagraniu własnej płyty demo, dzięki której największe wytwórnie muzyczne mogły usłyszeć jej piękny głos.
 8. Patryk Kusz, czternastoletni muzyk Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej z Lublina, którego wszystkie wysiłki zmierzają do jednego - uzyskania tytułu najlepszego klarnecisty w Polsce.
 9. Adrian Rękojarski, młody pasjonat fryzjerstwa, specjalista w wyciskaniu fal na mokro, przyszły stylista gwiazd show biznesu i nie tylko.
 10. Karolina Szubiak, biłgorajanka, która poprzez taniec współczesny wyraża siebie, swoje spojrzenie na świat i drzemiące w niej emocje, marzy by wziąć udział w Międzynarodowym Konkursie Tanecznym odbywającym się w Bułgarii.
 11. Natalia Turowska, być może druga Coco Chanel, która, na razie, we własnym domu kreuje nowe trendy w modzie i sama szyje zaprojektowane przez siebie stroje.
 12. Paulina Węgrzyn, pasjonatka malarstwa i rysunku, której prace były wystawiane nie tylko w Biłgoraju, ale i w warszawskich galeriach, przyszła konserwatorka najsłynniejszych dzieł sztuki.
Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 519 041 245
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl