Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

O Fundacji / Aktualności / Konkurs grantowy dla młodzieży

01-10-2012

Konkurs grantowy dla młodzieży

Zapraszamy do współpracy z nami młodzieżowych liderów czyli osoby które już dzisiaj mają poparcie swojego środowiska i chciały by wesprzeć nas w procesie określania zasad konkursu grantowego, zasad współpracy oraz angażowania młodzieży do działania.
 

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej aktywizuje mieszkańców do działań lokalnych oferując im udział w projekcie Działaj Lokalnie. Wspieramy również młodzież w ramach konkursów stypendialnych.  Obecnie bardzo nam zależy aby uaktywnić młodzież do działań na rzecz swojego środowiska. Chcemy wykorzystać potencjał który w nich tkwi i ich pomysły. Chcemy żeby spróbowali myśleć projektowo, żeby byli wrażliwi, widzieli problemy i próbowali znajdywać rozwiązania tych problemów. Żeby potrafili ze sobą współpracować w osiągnięciu wspólnych celów.

Pomyśleliśmy, że narzędziem który mógłby temu służyć będzie program grantowy adresowany tylko i wyłącznie do młodzieży (gimnazjalistów, uczniów szkół średnich i studentów).
Bardzo nam zależy na tym żeby młodzież na etapie formułowania warunków tego konkursu, założeń, określenie zasad funkcjonowania, być może poszukiwania źródeł finansowania zechciała się włączyć w budowę tego programu grantowego.
 

Dlatego zapraszamy do współpracy z nami młodzieżowych liderów czyli osoby które już dzisiaj mają poparcie swojego środowiska i chciały by wesprzeć nas w procesie określania zasad konkursu grantowego, zasad współpracy oraz angażowania młodzieży do działania.

 

Działanie jest elementem projektu "Aktywna i świadoma młodzież", współfinansowany ze środków otrzymanych w ramach V4 Community Foundation Maturity Program. 

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 519 041 245
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl