Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

Granty / WyMODELuj swoje marzenia / O programie

 

MODEL OPAKOWANIA SP. Z O.O. we współpracy z FUNDACJĄ FUNDUSZ LOKALNY ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ prowadzi konkurs “WyMODELuj Swoje Marzenia”

 
Celem konkursu jest umożliwienie młodym ludziom realizację ich pasji, dokształcenia, wprowadzenia w życie ciekawej inicjatywy czy marzenia. W konkursie liczy się pomysłowość i motywacja, a nie średnia ocen. Kandydat ma możliwość realizacji działań z różnych dziedzin, m.in. kultury, edukacji, sportu, ekologii oraz wielu innych. 
 
Kandydat może się ubiegać o dofinansowanie na  sprzęt potrzebny do realizacji pasji, kurs językowy, zakup pomocy naukowych, wyjazd na praktyki zagraniczne czy cokolwiek innego, co może zadecydować o jego lepszej przyszłości.
Konkurs jest podzielony na dwa etapy. Pierwszy etap obejmuje nabór pisemnych wniosków, dopiero później wybierane są osoby które prezentują swoją pasję przed komisją. 
 
Program adresowany jest do uczniów gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych i studentów, zameldowanych lub uczęszczających do szkół na terenie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec.
 
Pomysłodawcą, głównym sponsorem i organizatorem Konkursu jest Model Opakowania Sp. z.o.o., we współpracy z Fundacją Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.

 

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl