Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

Granty / WyMODELuj swoje marzenia / Nagrodzone projekty

 Ogłoszenie wyników VIII Konkursu "WyMODELuj Swoje Marzenia" 2020

Lp.

Imię i nazwisko

Przyznany grant

Pasja

1

Agnieszka Droździel

2 500 zł

Grafika

2

Agnieszka Surma

3 000 zł

Grafika

3

Bartłomiej Ostrowski

2 000 zł

Grafika - Malarstwo

4

Zuzanna Bielak

1 500 zł

Grafika

5

Wojciech Karwan

1 000 zł

Żeglarstwo

6

Jakub Karwan

1 000 zł

Żeglarstwo

7

Magdalena Palinka

1 500 zł

Muzyka - Śpiew

8

Martyna Łuszczek

2 500 zł

Zdrowie - wolontariat

9

Piotr Działo

2 000 zł

Muzyka - gra na gitarze

10

Pola Piestrzeniewicz

1 500 zł

Rzeźba

11

Nagroda Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej dla Jakuba Nizio 

1 000 zł

Muzyka - Śpiew

 


 

Ogłoszenie wyników VII Konkursu "WyMODELuj Swoje Marzenia" 2019

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie grantów odbyło się 29 kwietnia 2019 r. w BCK.
Zwycięzcami VII edycji Konkursu “WyMODELuj Swoje Marzenia” zostali:

 

Lp. Imię i nazwisko Przyznany grant Pasja
Benedykt Król 3 500 zł Taniec
2 Dominik Paluch 1 500 zł Street Workout 
3 Edyta Musiał 2 000 zł Grafika
4 Gabriela Marczak 2 500 zł Fotograf
5 Hubert Mucha 1 000 zł Robtyka
6 Jakub Cios 1 000 zł Pływanie
7 Katarzyna Maciocha 3 000 zł Grafika
8 Klaudia Krajewska 1 500 zł malarstwo
9 Konrad Mucha 1 000 zł szachy
10 Michał Buczek 3 500 zł film
11 Oliwia Stelmach 1 500 zł taniec
12 Patryk Grabowski 1 500 zł muzyk
13 Wojciech Chmiel 2 500 zł kultura japoni
RAZEM 26 000 zł  

 


Ogłoszenie wyników VI Konkursu "WyMODELuj Swoje Marzenia" 2018

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie grantów odbyło się 20 kwietnia 2018 r. w Przestrzeni SOWA.
Zwycięzcami VI edycji Konkursu “WyMODELuj Swoje Marzenia” zostali:

 

Partnerzy
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl

Lp. Imię i nazwisko Pasja Kwota dofinansowania
1 Ewa Zwolińska Muzyka - śpiew                     500 zł
2 Olga Różańska Aktorstwo                  1 800 zł
3 Jakub Nizio Muzyka - śpiew                  1 500 zł
4 Marta Sołoducha Krawiectwo                  1 500 zł
5 Jacek Śledź Obróbka drewna                  1 500 zł
6 Adrianna Jurczak Fotografia                  1 000 zł
7 Mateusz Oleszczak Pszczelarstwo                  2 300 zł
8 Maciej Komosa Muzyka - gra na klawiszu                  1 000 zł
9 Mateusz Hurkała Kolarstwo                  1 500 zł
10 Adam Bil Muzyka - perkusja                  1 000 zł
11 Bartosz Jastrzębski Wędkarstwo                  1 000 zł