Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Organizacja Pożytku publicznego

PL EN

Granty / WyMODELuj swoje marzenia / Ogłoszenie konkursu

 

MODEL OPAKOWANIA SP. Z O.O. oraz FUNDACJA FUNDUSZ LOKALNY ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ  
ogłaszają V Lokalny Konkurs Grantowy “WyMODELuj Swoje Marzenia”.

 

Odważ się i WyMODELuj Swoje Marzenia

Młodzi pasjonaci mają kolejną, piątą już szansę na rozwój swoich pasji i talentów. Aby ją wykorzystać, należy do 5 kwietnia 2017r. zgłosić się do konkursu (termin wydłużony do 12 kwietnia).

Do wyMODELowania marzeń wystarczą trzy kroki. Pierwszy to opisanie, w specjalnym formularzu dostępnym na stronie http://formularze.ffl.org.pl/3, swojej pasji, pomysłu na to, jak ją rozwinąć i oczekiwanych efektów trzymiesięcznej pracy nad nią. Można zgłosić kilka projektów o minimalnej wartości 1000 zł, jednak zwycięstwo w konkursie, gwarantuje realizację jednego z nich.

Drugi krok, to przekonanie Komisji Konkursowej do własnego pomysłu. Jeśli się to uda, pozostaje tylko realizować projekt, pokazać jak dzięki niemu rozwinęła się pasja i zdolności.

W tym roku wyMODELują się marzenia warte 20 tys. zł. Dodatkowo, niektórzy z laureatów, mogą dostać szansę na realizację swojego pierwszego zlecenia i zdobycie profesjonalnego doświadczenia zawodowego we współpracy z Model Opakowania Sp. z o.o.

WyMODELować swoje marzenia mogą uczniowie gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci studiów dziennych (do 25 roku życia) zameldowani lub uczący się na terenie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec.

Regulamin Konkursu można znaleźć na stronach internetowych organizatorów – www.modelgroup.com i www.flzb.lbl.pl – oraz na stronie portalu www.bilgorajska.pl, głównego partnera medialnego.

 
Przed wypełnieniem wniosku przeczytaj Regulamin (na dole strony) !
 
Termin składania wniosków: WYDŁUŻONY DO 12 kwietnia 2017 r. 
 
Program adresowany jest do uczniów gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych i studentów (studia dzienne, do 25 lat), zameldowanych lub uczęszczających do szkół na terenie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec.
 

RAMOWY HARMONOGRAM KONKURSU 2017
 

15 marca - 5 kwietnia  - Przyjmowanie zgłoszeń
24 - 28 kwietnia  - Spotkania z Komisją
1 - 8 maja - Ogłoszenie laureatów Konkursu, podpisanie umów, zakup sprzętów
1 maja - 31 października  - Realizacja projektów
1 - 30 listopada  - Gala podsumowująca Konkurs 

 
Dodatkowe informacje na temat Konkursu „WyMODELuj Swoje Marzenia” można uzyskać: 
 
1.  Maciej Mulawa, Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej 
ul. T. Kościuszki 65, 23 - 400 Biłgoraj 
84 686 48 77, 606 925 977 
e-mail: flzb@lbl.pl 
 
2.  Katarzyna Ferens-Paczwa, Model Opakowania Sp. z o.o. 
e-mail: katarzyna.ferens-paczwa@modelgroup.com
tel.: 84 686 92 33
 

Wiosną sięgnij po marzenia!

Już po raz 5. wszyscy młodzi marzyciele z terenu powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec mogą spełnić swoje marzenia z firmą Model Opakowania. Jeśli masz pasję, chcesz o niej opowiedzieć i uzyskać środki na realizację swojego pomysłu – nie zwlekaj! Zgłoś się do konkursu!

 

Wspinasz się? Tańczysz? A może świetnie gotujesz lub robisz grafiki? Jeśli wiesz, co to pasja i potrzebujesz środków, które pozwolą Ci rozwinąć własne umiejętności Lokalny Konkurs Grantowy „WyMODELuj Swoje Marzenia” jest dla Ciebie.  W tym konkursie liczy się bowiem pomysłowość i motywacja, a nie średnia ocen. Może to właśnie Twoje marzenia zazielenią się nadzieją?

Co musisz zrobić? Po pierwsze: w specjalnym formularzu dostępnym na http://formularze.ffl.org.pl/3/40/wniosek, opisać swoją pasję oraz pomysł na to, jak ją rozwinąć. Ważne także jakich oczekujesz efektów realizacji swojego pomysłu. Można zgłosić kilka projektów o minimalnej wartości 1000 zł. Zwycięstwo w konkursie, gwarantuje realizację jednego z nich.

Drugi etap konkursu, to przekonanie Komisji Konkursowej do finansowania właśnie Twojego pomysłu. Jeśli to się uda, pozostaje tylko spełniać marzenia! Nie zapomnij pokazać jak rozwinęła się Twoja pasja i zdolności.

 

W tym roku na wyMODELowanie  marzeń firma Model Opakowania przeznaczy kwotę 20 tys. zł. Dodatkowo, niektórzy z laureatów, mogą dostać szansę na realizację swojego pierwszego zlecenia i zdobycie profesjonalnego doświadczenia zawodowego we współpracy z Model Opakowania Sp. z o.o.

WyMODELować swoje marzenia mogą uczniowie gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci studiów dziennych (do 25 roku życia) zameldowani lub uczący się na terenie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec.

Regulamin konkursu można znaleźć na stronach internetowych organizatorów – www.modelgroup.com i www.flzb.lbl.pl.

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Bank Spółdzielczy w Księżpolu Konto nr:
22 9614 0008 2005 0007 5819 0001
ul. T. Kościuszki
23-400 Biłgoraj 65
tel. kom. 519 041 245
tel. kom. 606 925 977
e-mail: flzb@lbl.pl